דודי חשמל ברחובות

שירותי תיקון והתקנה לדודי חשמל במחירים ללא תחרות.

דודי שמש ברחובות

קיימים סוגי דודי שמש המיוצרים על ידי יצרניות רבות על פי תקנים קיימים. הם נבדלים ביניהם בנפחים כאשר הקטנים הם בני 80 ליטר. הבאים הם בני 120 ליטר ומיועדים למשפחת בת 4 נפשות. אחריהם דודי 150 ליטר למשפחה בת 5 נפשות והגדולים הינם בני 200 ליטר.

התקנת דודי שמש ברחובות

ברחובות גרות משפחות רבות בדירות ובבתים פרטיים שברובם מותקנים דודי שמש. החוק קובע כי בבניינים של עד 8 קומות חובה להתקין דודי שמש. מעבר לכך, התקנת דודי שמש ברחובות הוא צורך חשוב בגלל החיסכון הכספי העצום שהוא מביא עימו. ברחובות יש ימי שמש רבים ואנרגיית השמש ניתנת חינם אין כסף.

תיקון דודי שמש ברחובות

מבחינים בסוגי דודי שמש שונים המותאמים למשפחות, זוגות, יחידים ועוד. יש 80, 120, 150 ו 200 ליטר. כאשר הבינוניים מתאימים למשפחות בנות 4 ו 5 נפשות. כמובן שכל בעל בית מחליט על סוג דוד השמש בהתאם לצרכיו, כמות השימוש בהם, יכולותיו הכספיות ועוד.

דודי חשמל ברחובות

ברחובות גרות משפחות רבות בבתים פרטיים וכן יש משרדים, אתרי בילוי, חברות הייטק ועוד. בכל מקום כזה יש צורך, בין היתר, במים חמים. רובם הגדול מחוממים על ידי מערכות דודי שמש הנתמכות בקולטים אבל במקומות בהם אין יכולת או צורך להתקין דודי שמש מתקינים דודי חשמל. החוק הישראלי מחייב התקנת דודי שמש בבניינים של עד 8 קומות מעבר לכך. בבתים גבוהים יותר אין די מקום על הגגות לכל המערכות ואז חייבים הדיירים להתקין דודי חשמל. בבניינים כאלו יש בעיה נוספת בדמות המרחק שבין הקולטים והדוד לצנרת הביתית. במרחקים גדולים המים מתקררים במהלך הזרימה ואינם מגיעים בחום הרצוי לברזים. כך, שמערכת כזאת איננה יעילה. דודי חשמל ברחובות מותקנים על ידי טכנאים המתמחים בכך.

מבחינים בדודי חשמל מסוגים שונים ובנפחים מגוונים. הקטנים הם בני כ 30 ליטר וכדומה. הגדולים הינם בני 80, 120, 150 ו200 ליטר שנועדו למשפחות גדולות. הבינוניים מתאימים למשפחות של 4 ו5 נפשות. כל בעל בית בוחר בדוד המתאים לו על פי כמות הצריכה, גודל המשפחה, צרכיו ויכולותיו הכספיות. הדודים מיוצרים על ידי חברות בעלות מוניטין. כולם מיוצרים מאותם סוגי חומרים שחלקם הינם חומרים מבודדים. לכל דוד יש אחריות יצרן הניתנת על פי שיקוליו. התקנת דודי חשמל ברחובות נעשית על יפי כל הכללים המקובלים ויש להוסיף להם אביזרי בטיחות דוגמת ברז ניתוק, שסתומי ביטחון ועוד. אורך חייו של כל דוד הינו מספר שנים אבל עלולות להיווצר תקלות שונות מעת לעת. חלקן נובע מהצטברות אבנית על גוף החימום או דפנות הדוד. הן גורמות לנזילות ולבלאי. את גוף החימום ניתן להחליף, אבל כאשר האבנית רבה מדי אזי יש צורך להחליף את כל הדוד באחר.