התקנת דודי חשמל ברחובות

שירותי התקנת דודי חשמל במחירים ללא תחרות.

דודי שמש ברחובות

קיימים סוגי דודי שמש המיוצרים על ידי יצרניות רבות על פי תקנים קיימים. הם נבדלים ביניהם בנפחים כאשר הקטנים הם בני 80 ליטר. הבאים הם בני 120 ליטר ומיועדים למשפחת בת 4 נפשות. אחריהם דודי 150 ליטר למשפחה בת 5 נפשות והגדולים הינם בני 200 ליטר.

דודי חשמל ברחובות

ברחובות גרות משפחות רבות בבתים פרטיים וכן יש משרדים, אתרי בילוי, חברות הייטק ועוד. בכל מקום כזה יש צורך במים חמים. רובם הגדול מחוממים על ידי מערכות דודי שמש הנתמכות בקולטים אבל במקומות בהם אין יכולת או צורך להתקין דודי שמש מתקינים דודי חשמל.

תיקון דודי שמש ברחובות

מבחינים בסוגי דודי שמש שונים המותאמים למשפחות, זוגות, יחידים ועוד. יש 80, 120, 150 ו 200 ליטר. כאשר הבינוניים מתאימים למשפחות בנות 4 ו 5 נפשות. כמובן שכל בעל בית מחליט על סוג דוד השמש בהתאם לצרכיו, כמות השימוש בהם, יכולותיו הכספיות ועוד.

התקנת דודי חשמל ברחובות

התקנת דוד חשמלי הינה, לרוב, אופציה שנייה לאחר דוד שמש. נכון הוא, שעל גגות בתים רבים ברחובות ניתן לראות דודי שמש ולצידם קולטים. אבל לא בכל בית ניתן להתקין דודי שמש. במגדלי דירות של למעלה מ 8 קומות אין די מקום על הגגות ולכן לא מתקינים דודים כאלו. בנוסף, בגלל הריחוק של הדוד מהקולט לא יגיעו מים חמים לברזים שבבית. בבתים אלו אין ברירה אלא להתקין דוד חשמלי. התקנת דודי שמש ברחובות נעשית על ידי טכנאים מקצועיים המגיעים עם ניידת שירות מאובזרת לכל לקוח.

לכל דוד כזה יש גוף חימום הפועל על חשמל, ולכן, ניתן לחמם את המים כל העת. התקנת דוד חשמלי ברחובות נעשית על ידי טכנאים המתמחים בכך. כל התקנה אורכת מספר שעות וחייבת להיעשות על פי הכללים והתקנים המקובלים. את הדוד עצמו ניתן להניח לצידם על מתקן או בתוך הבית: בעליית גג, בגומחה מעל לאמבטיה או בכל מקום מתאים אחר. כל מתקין חייב להוסיף אביזרי בטיחות שונים וביניהם: ברז ניתוק, ברז ערבול למניעת כוויות, שסתומי ביטחון לפריקת לחץ ועוד.

יש דודים שונים המיוצרים על ידי חברות בעלות מוניטין. כולם בנויים, פחות או יותר מאותם חומרים שחלקם מבודדים. כל חברה מספקת אחריות מוצר על פי תנאיה. בחירת הדודים נעשית על פי גודל המשפחה, הצריכה, היכולות הכספיות ושיקולים נוספים. יש דודי 80, 120, 150, ו200 ליטר. ההמלצות למשפחה בת 4 או 5 נפשות להשתמש בדודי 120 ו150 ליטר בהתאמה. כמובן, שיש דודים קטנים של כ 30 ליטר שנועדו לאנשים הגרים בגפם או לזוגות היתרון בדודי חשמל אלו הוא בחימום המהיר שלהם שנעשה בפרק זמן קצר. מומלץ לקבל ייעוץ ושירות אצל מומחים לנושא.