תיקון דודי שמש ברחובות

שירותי תיקון של דודי שמש במחירים ללא תחרות.

דודי שמש ברחובות

קיימים סוגי דודי שמש המיוצרים על ידי יצרניות רבות על פי תקנים קיימים. הם נבדלים ביניהם בנפחים כאשר הקטנים הם בני 80 ליטר. הבאים הם בני 120 ליטר ומיועדים למשפחת בת 4 נפשות. אחריהם דודי 150 ליטר למשפחה בת 5 נפשות והגדולים הינם בני 200 ליטר.

התקנת דודי שמש ברחובות

ברחובות גרות משפחות רבות בדירות ובבתים פרטיים שברובם מותקנים דודי שמש. החוק קובע כי בבניינים של עד 8 קומות חובה להתקין דודי שמש. מעבר לכך, התקנת דודי שמש ברחובות הוא צורך חשוב בגלל החיסכון הכספי העצום שהוא מביא עימו. ברחובות יש ימי שמש רבים ואנרגיית השמש ניתנת חינם אין כסף.

דודי חשמל ברחובות

ברחובות גרות משפחות רבות בבתים פרטיים וכן יש משרדים, אתרי בילוי, חברות הייטק ועוד. בכל מקום כזה יש צורך במים חמים. רובם הגדול מחוממים על ידי מערכות דודי שמש הנתמכות בקולטים אבל במקומות בהם אין יכולת או צורך להתקין דודי שמש מתקינים דודי חשמל.

תיקון דודי שמש ברחובות

רחובות ממוקמת דרומה מגוש דן ויש בה אוכלוסיה גדולה הצורכת שירותים שונים וביניהם שירותי טכנאי דודי שמש. החוק הישראלי מחייב התקנת דודי שמש בניינים של עד 8 קומות. הסיבות לכך הן בעיקר ניצול אנרגית השמש הידידותית התורמת לשמירה על איכות הסביבה. למשק נוצר חיסכון ענק במשאבים אבל גם לכל מי שמתקין מערכות קולטים עם דודי שמש. מערכת כזאת פועלת היטב לאורך זמן אבל מדי פעם נגרמות בה תקלות. תיקון דודי שמש ברחובות והרכבתם מתבצעים על ידי טכנאים מקצועיים ובעלי מוניטין בתחום.

מבחינים בסוגי דודי שמש שונים המותאמים למשפחות, זוגות, יחידים ועוד. יש 80, 120, 150 ו 200 ליטר. כאשר הבינוניים מתאימים למשפחות בנות 4 ו 5 נפשות. כמובן שכל בעל בית מחליט על סוג דוד השמש בהתאם לצרכיו, כמות השימוש בהם, יכולותיו הכספיות ועוד. ההתקנה נעשית על פי התקנים וכוללת אביזרי בטיחות דוגמת: שסתומי ביטחון, ברזי ניתוק וערבול ועוד. תקלות נפוצות הינן נזילות מהצנרת החיצונית אבל בעיקר מהצנרת הנכנסת לתחתית הדוד. תקלות אחרות נובעות מהצטברות אבנית בתוך הדוד או על גוף החימום. היא גורמת לנזילות במקרים הקלים, ובחמורים, יש צורך להחליף את גוף החימום. כאשר הנזילות רציניות ביותר אז הסבירות היא שהדוד עצמו כבר איננו תקין ואז יש להחליפו.

יש לציין, כי כל חברה מספקת אחריות יצרן לדוד השמש, ובמידה והתקלה נובעת מכשל בדוד, אזי חובתה להחליף אותו ללא תשלום. כמובן, שכל מקרה הוא לגופו. טכנאי יבצע תיקון דודי שמש ברחובות כל אימת שיקבל קריאה דחופה או מסודרת ויגיע עם ניידת שירות מאובזרת. ברשותו חלקי חילוף תקניים המאושרים על ידי החברות היצרניות. כל תיקון ייעשה ביסודיות וברמה גבוהה.